Oficiální aftermovie 2024

Troubíme s veselou! Pink EXPO máme úspěšně za sebou!

3️⃣ odborné panelové diskuze, přes 2️⃣ 5️⃣ přednášek a workshopů, 1️⃣ 0️⃣ edukačních stánků, 1️⃣ slavnostní křest knihy, 5️⃣ live shows a více než 3️⃣ 0️⃣ 0️⃣ příchozích návštěvníků. Tak lze stručně popsat druh‎ý ročník naší osvětové akce Pink EXPO. Do letošního tématu Sex ve 21. století: Hranice a tabu se nám podařilo zapojit více než 4️⃣ 0️⃣ tuzemských odborníků a 9️⃣ neziskov‎ých organizací. Sdílení všech zkušeností a znalostí bylo nesmírně inspirativní. 

Děkujeme všem za spolupráci, za spoustu krásných reakcí a pozitivní zpětnou vazbu, které si moc ceníme. Doufáme, že jsme se v detabuizaci oblasti sexu a intimity posunuli zase o sloní krok dále. 
Velký dík patří:

● našim skvělým panelistům: Lucie Šídová, David Lukeš, Leona Šímová, Petra Vrzáčková, Ester Hladíková, Hana Vacková, Lukáš Rychetský, Lucie Jarkovská, Veronika Kubíčková, Martin Plas, CSB, Jana Mašková Zimolová, Markéta Zika Koppová a Klára Kloudová
● naší profi moderátorce Barbora Hlavackova
● našim milým přednášejícím a workshopistům v čele s Lilia Khousnoutdinova a Kamila Žižková, Petra Hamerníková, Magdalena Urbánková, Zdeňka Pospíšilová, Dorian Eskola, Matty Oaks, Zuzana Divišová, Katarína Baboľová, Jolana Novotná, Petr Panyrek, Ilona Bittnerová
● všem zapojeným neziskovým organizacím: Centrum Paraple, o.p.s., Freya, Projekt Lajfr, Loono, Společnost pro ranou péči, z. s. , Tyfloservis, o.p.s., MIKASA z.s.
● dalším partnerům: Maluna, foodora, 4camping, STEM/MARK, Transparent, TELMED HTP, PRAGER´S
● spolupracujícím umělcům: Zorya Blue (Katarzyna Byrtek), Krutý sever, Devils Wear Neon, BoomCats