Jsme Růžový slon

Již 21 let provázíme českou populaci světem sexu. V našich prodejnách a e-shopu nabízíme nejzajímavější erotické pomůcky a zboží z celého světa. Zaměřujeme se na vzdělávání v oblasti sexu. Otevíráme nová témata a podporujeme vás při řešení různých sexuálních problémů. Spolupracujeme s nejlepšími českými odborníky (lékaři, psychoterapeuti, odborníci na sexualitu, kouči), ale také s výzkumnými agenturami a neziskovými organizacemi.

Hlavní partneři

Hlavní mediální partner

Page 404 je nově vznikající mediální platforma se zaměřením na mladší mileniály a generaci Z, která si klade za cíl přinést do České republiky fenomén pomalé žurnalistiky. Platformu založili oceňovaní novináři Apolena Rychlíková a Jakub Zelenka.

Page404

Další partneři

MIKASA pomáhá lidem s autismem a těžkým mentálním postižením na jejich cestě k normálnímu životu a vzdělává všechny, kdo by je mohli ovlivnit. Rodiny, učitele, asistenty
i sociální pracovníky.

Mikasa z.s.

4camping dostává lidi ven – nejen díky výběru nejlepšího vybavení na kempování a turistiku, ale především díky vynikajícímu zákaznickému servisu.

4camping

Projekt PRAGER´S, který vznikl pod hlavičkou F.H. Prageru, přináší na československý trh první nealkoholický cider.
V projektu začali experimentovat s kvašením. Od čaje po nízko alkoholovou fermentaci až po první dobrou kombuchu.

PRAGER´S


Přední česká výzkumná agentura, která již od roku 1994 zajišťuje pro klienty z nejrůznějších oborů všechny oblasti marketingového výzkumu.

STEM/MARK

Staňte se partnerem Pink EXPO

Již nyní připravujeme další ročník Pink EXPO.  Firmám, ale i neziskovým organizacím nabízíme šiřoké možnosti zapojení a spolupráce – od vlastního edukačního stánku, přes odborné přednášky, workshopy a jiné. Pokud máte zájem a představu o spolupráci, napište na e-mail info@pinkexpo.eu.

Osvěta a vzdělání

V osvětovém a vzdělávacím programu nabízíme více než dvacet přednášek a workshopů, které jsou tematicky rozděleny do několika částí.

Odborníci se ve svých prezentacích zaměří na sexualitu z pohledu hendikepovaných lidí, na intimní život seniorů a seniorek, na sexuální tabu v kontextu menstruace, na sexualitu a vztahy z hlediska komunikace, vzdělávání a také na sex z pohledu genderu. 

Neziskový sektor

Na letošním ročníku akce úzce spolupracujeme se dvěma neziskovými organizacemi - s centrem Paraple a společností Freya. Část výtěžku z akce proto věnujeme na podporu jejich nové společné publikace.

Letos spolupracujeme také s dalšími neziskovými organizacemi, jako například s Loono, Tyfloservisem, Mikasou, Společností pro ranou péči, s projektem Lajfr, s iniciativou Trans*parent a uskupením Neslyšící ženy. 

Pink EXPO 2023

Pilotní ročník akce Pink EXPO se uskutečnil vloni v pražské Empire Hall. Jednalo se o historicky první českou konferenci věnované tématu orgasmu, která svedla dohromady desítky odborníků a novinářů. Více než čtyřhodinový program návštěvníkům nabídl množství nových informací a netradičních vhledů do světa sexuality a intimity. Cílem byla osvěta a detabuizace různých sexuálních témat a problémů, která může v důsledku zlepšit sexuální život české populace.